POGOVORNE URE 2016/17 Namenjene so pravočasni in sprotni obveščenosti staršev o napredovanju njihovih otrok. Učitelji se s starši in učenci pogovorijo o delu otroka v šoli in doma. Z medsebojnim zaupanjem bomo pripomogli k boljšemu uspehu otroka.

Popoldanske skupne pogovorne ure: 13. 10., 10. 11., 1. 12. 2016, 12. 1., 9. 3., 13. 4., 11. 5. 2017

1. do 5. razred ob 16.30,  6. do 9. razred ob 17.30.

Vsak učitelj ima tudi dopoldanske individualne pogovorne ure, in sicer eno uro v tednu.

PREDSTAVITEV UČITELJEV IN POGOVORNE URE

 

UČITELJ/UČITELJICA RAZRED POGOVORNE URE
ANDOLŠEK, MAJA 1. A tor., 12.10–12.55
KOTNIK, ALEKSANDRA 1. B sre., 12.10–12.55
CERKVENIK, ANDREJA 1. C tor., 12.10–12.55
KRŽIČ, ANJA DRUGI UČITELJ tor., 12.10–12.55
KEPIC, ANICA DRUGI UČITELJ sre., 12.10–12.55
LIPOVAC, LJUBA 2. A (kabinet 1. triade) tor., 11.20–12.05
HUMAR, VERONIKA 2. B tor., 12.10–12.55
BATIS S., URŠA 2. C tor., 12.10–12.55
PREVODNIK, MARJANA 3. A tor., 11.20–12.05
KERN, KRISTINA 3. B čet., 11.20–12.05
MEGLEN, JERNEJA 3. C čet., 10.20–11.05
TURK, BOGDANA 4. A pet., 10.20–11.05
LJUBEJ, MARKO 4. B tor., 09.20–10.05
OSTAN, NIKA 4. C tor., 10.20–11.05
DREMELJ B., MOJCA 5. A tor., 09.20–10.05
MONATTO, META 5. B čet., 11.20–12.05
PURKAT, MATIJA 5. C čet., 10.20–11.05
UČITELJI OPB
ARH, LILIJANA zbornica pon., 11.20–12.05
FAKIN, TINE zbornica tor., 12.10–12.55
JEREB P., JUDITA zbornica tor., 11.20–12.05
JEVŠNIK, ANDREJA zbornica pon., 11.20–12.05
LUSTEK, SIMONA zbornica tor., 11.20–12.05
ŠIMENC, MOJCA zbornica pon., 12.10–12.55
MESARIČ, JANKO zbornica pon., 12.10–12.55
 STANKOVIĆ, UROŠ zbornica  tor., 12.10–12.55
ANGELOV, IGORCHO zbornica tor., 12.10–12.55
KULJIČ, BOŠTJAN 6. A – TJA tor., 10.20–11.05
PREMRL, MAJA 6. B – SLJ pon., 11.20–12.05
MIKLIČ, ALEŠ 7. A – ŠPO pon., 11.20–12.05
RAKUŠ D., MAŠA 7. B – TJA sre., 08.30–09.15
MARTINEK, ANDREJ 8. A – GEO, ZGO, DKE čet., 11.20–12.05
KOVIČ, MILOŠ 8. B – FIZ, MAT čet., 11.20–12.05
BELIČ, TANJA 9. A – BIO, GOS, NAR pon., 10.20–11.05
ABBAD, SEBASTJAN 9. B – ZGO, DKE čet., 10.20–11.05
MEZGEC, KARIN KEM, NAR pet., 10.20–11.05
MÜLLER, NASTJA TJA sre., 8.30–9.15
GREGL H., MIRA SLJ pon., 08.30–09.15
JEŽ, ANDREJA MAT, TIT – v TIT1 pet., 09.20–10.05
KALAN, POLONA SLJ pon., 09.20–10.05
KERIN, IRENA ŠPO sre., 11.20–12.05
KOMPAN, KRISTINA LUM pon., 10.20–11.05
RACE, JASNA ŠPO pet., 10.20–11.05
MEHLE, ALENKA FIZ, MAT tor., 09.20–10.05
 LAPAJNE HOYOS, TADEJA  GUM  sre., 11.20–12.05
ŠPAN, JANEZ ŠPO po dogovoru
VELAK, REBEKA MAT po dogovoru

UČITELJICE DODATNE STROKOVNE POMOČI

 UČITELJ/UČITELJICA  POGOVORNE URE
PONDELEK, POLONA DSP pon., 12.10 – 12.55
KUŽNER, URŠKA DSP pon., 12.10 – 12.55
DEBEVC, MOJCA DSP pon., 12.10 – 12.55