Namenjene so pravočasni in sprotni obveščenosti staršev o napredovanju njihovih otrok. Učitelji se s starši in učenci pogovorijo o delu otroka v šoli in doma.

Le z medsebojnim zaupanjem bomo pripomogli k boljšemu uspehu otroka.

Popoldanske skupne pogovorne ure pri vseh učiteljih bodo po že ustaljenem razporedu: 12. 10., 9. 11., 7. 12., 11. 1., 8. 3., 12. 4., 10. 5.

Vsak učitelj ima tudi dopoldanske individualne pogovorne ure, in sicer eno uro v tednu.

PRVA TRIADA, 4. R., 5. R.          od 16.30 do 17.30,

TRETJA TRIADA, 6. R.                od 17.30 do 18.30.

 

UČITELJ/UČITELJICA

 

 

RAZRED

 

POGOVORNE

URE

ANDOLŠEK, MAJA 1. A tor., 12.10–12.55
KOTNIK, ALEKSANDRA 1. B sre., 12.10–12.55
CERKVENIK, ANDREJA 1. C tor., 12.10–12.55
KRŽIČ, ANJA DRUGI UČITELJ tor., 12.10–12.55
KEPIC, ANICA DRUGI UČITELJ tor., 12.10–12.55
LIPOVAC, LJUBA 2. A čet., 10.20–11.05
HUMAR, VERONIKA 2. B tor., 12.10–12.55
BATIS S., URŠA 2. C tor., 12.10–12.55
PREVODNIK, MARJANA 3. A čet., 10.20–11.05
KERN, KRISTINA 3. B sre., 11.20–12.05
MEGLEN, JERNEJA 3. C tor., 11.20–12.05
TURK, BOGDANA 4. A čet., 11.20–12.05
LJUBEJ, MARKO 4. B pon., 7.40–8.25
OSTAN, NIKA 4. C čet., 11.20–12.05
DREMELJ B., MOJCA 5. A tor., 12.10–12.55
MONATTO, META 5. B čet., 9.20–10.05
PURKAT, MATIJA 5. C pon., 10.20–11.05
ANGELOV, IGORCHO OPB tor., 11.20–12.00
ARH, LILIJANA OPB sre., 11.20–12.00
JEREB P., JUDITA OPB tor., 11.20–12.00
JEVŠNIK, ANDREJA OPB tor., 11.20–12.00
LUSTEK, SIMONA/OBLEŠČAK, NATAŠA OPB tor., 12.05–12.50
MESARIČ, JANKO OPB pon., 12.05–12.50
STANKOVIĆ, UROŠ OPB tor., 12.05–12.50
ŠIMENC, MOJCA OPB tor., 11.20–12.00
DEBEVC, MOJCA DSP po dogovoru
KUŽNER, URŠKA DSP po dogovoru
PONDELEK, POLONA DSP po dogovoru
ABBAD, SEBASTJAN 6. A – ZGO, DKE pet., 10.20–11.05
ROBLEK, MANCA 6. B – FIZ, MAT sre., 10.20–11.05
LAPAJNE H., TADEJA 6. C – GUM tor., 9.20–10.05
KULJIČ, BOŠTJAN 7. A – TJA tor., 9.20–10.05
PREMRL, MAJA 7. B – SLJ čet., 10.20–11.05
MIKLIČ, ALEŠ 8. A – ŠPO čet., 10.20–11.05
RAKUŠ D., MAŠA 8. B – TJA čet., 8.30–9.15
MARTINEK, ANDREJ 9. A – GEO, ZGO, DKE pon., 11.20–12.05
KOVIČ, MILOŠ 9. B – MAT, FIZ pon., 11.20–12.05
BELIČ, TANJA BIO, NAR, GOS pon., 10.20–11.05
GREGL H., MIRA SLJ tor., 9.20–10.05
JEŽ, ANDREJA MAT, TIT čet., 9.20–10.05
KALAN, POLONA SLJ sre., 11.20–12.05
KERIN, IRENA ŠPO tor., 10.20–11.05
KOMPAN, KRISTINA LUM pon., 12.10–12.55
MÜLLER, NASTJA TJA, N1N čet., 9.20–10.05
RACE, JASNA ŠPO čet., 10.20–11.05
SELAN, RAHELA KEM, NAR tor., 10.20–11.05
ŠPAN, JANEZ ŠPO po dogovoru
VELAK, REBEKA MAT po dogovoru