INTERESNE DEJAVNOSTI | 2023/2024 | ||
---|---|---|---|
JEZIKOVNO-UMETNOSTNO PODROČJE | IZVAJALEC | DAN, URA | |
1. | Likovni krožek (6. – 9.r) | Kristina Kompan | čet. 14.00 – 15.30 |
2. | Literarni krožek-bralna značka | Maja Miklič Premrl Polona Kalan | sre., 13.50 – 14.35 tor., 13.00 – 13.45 |
3. | Novinarski krožek Video krožek in montaža filma | Alenka P. Nežmah Srečko Ferlež | sre. 15.30 – 16.15 |
4. | Knjižničarski krožek | Alenka Martinčič | tor., 13.00 – 13.45 |
5. | Vesela šola | Polona Kalan | pet. 13.00 – 13.45 |
6. | Šolski radio | Maja Miklič Premrl | čet., 13.50 – 14.35 |
7. | UNESCO | Maja Miklič Premrl | čet., 13.50 – 14.35 Na 14 dni se menjata |
8. | Pevski zbor OPZ (1. – 5. r.) | Judita Jereb Pohlen OPZ 1 OPZ 2 OPZ 3, 4 | pon.12.10 – 12.55 tor. 12.10 – 12.55 sre. 12.10 – 13.45 |
9. | Pevski zbor MPZ (6. – 9. r.) | Jaka Hawlina | pon. 13.00 – 13.45 sre. 13.00 – 13.45 |
10. | Glasbeni krožek (1. – 3. r.) | Jerneja Meglen | pon. 7.30 – 8.15 |
11. | Dramski krožek (1. – 3. r) | Mateja Magdalenič | tor. 14.35 – 15.25 |
12. | Gledališki krožek (5. – 9. r.) | Mojca Dremelj Blažon | pon. 13.00 – 13.45 tor. 13.00 – 13.45 |
13. | Angleško gledališče | Urša Batis Savnik | čet. 7. 35 – 8. 20 |
14. | Ustvarjanje filma (4. – 5. r.) | Simona Lustek Vrankar | pet., 7.40 – 8.25 |
15. | Fotografski krožek (6. – 9.r.) | Andrej Martinek | Po dogovoru |
16. | Pravljični krožek (1. – 2. r.) | Andreja Cerkvenik | pon. 7.35 – 8.20 |
17. | Nemščina (3. r.) | Izabela Rakar | sre. 12.05 – 12.55 |
18. | Francoščina | Karmen Mella | Predvidoma čet. 13.50 – 14.35 |
19. | Sproščanje in ustvarjanje (3. – 5 .r) | Kristina Kern | sreda. 12.05 – 12.55 |
DRUŽBENO-EKON. PODROČJE | |||
20. | Šolski parlament (1. – 9. r.) | Nika Ostan Blanka Jerman | Po dogovoru |
21. | Zgodovinski krožek (6. – 9. r.) | Sebastijan Abbad | sreda, 13.00 – 13.45 |
NARAVOSLOVNO-MAT. PODROČJE | |||
22. | Naravoslovni krožek (4. – 5. r.) | Bogdana Turk | sreda, 13.00 – 13.45 |
23. | Igriva matematika (3. – 5. r.) | Anja Kržič | čet., 13.00 – 14.35/na 14 dni |
24. | Matematika in logika malo drugače | Rebeka Velak | Po dogovoru |
25. | Prva pomoč (2. r.) Prva pomoč (3. – 9. r.) | Andreja Jevšnik Srečko Ferlež | sreda, 15.25 – 16.15 sreda, 14.35 – 15.25 |
PROIZVODNO-TEHNIČNO PODROČJE | |||
26. | Prometni krožek (5. r.) | Aleš Miklič | tor., sre., 13.00 – 13.45 |
27. | Spretni prstki (1. r.) | Saša Kotnik | tor. 12.10 – 12.55 |
28. | Šivanje (2. r.) | Saša Kotnik | tor. 13.00 – 13.45 |
29. | Kulinarični krožek | Anja Kržič | čet. 13.00 – 14.35/na 14 dni |
ŠPORTNO PODROČJE | |||
30. | Ritmična telovadba (3. – 6. r.) | Lilijana Arh | tor., 16.35 – 17.20 začetna stopnja tor. 17.15 – 18.05 nadaljevalna stopnja |
31. | Ples (3. r.) Ples (4., 5. r.) | Srečko Ferlež Matija Purkat | pon. 15.00 – 15.45 pet. 12.05 – 12.55 |
32. | Plesne urice (1. – 2. r.) | Petra Strel | pon. 12.55 – 13.45 |
33. | Lahkih nog naokrog (1. – 3. r.) | Saša Kotnik, Andreja Cerkvenik, Urša Batis Savnik | Po dogovoru (sobota) |
34. | Planinski krožek (4. – 6. r.) | Aleš Miklič | Po dogovoru |
35. | Namizni tenis | Janez Špan | čet. 13.00 – 13.45 |
36. | Badminton | Ana Dvoršak | pon. 13.45 – 14.30 |
IZVAJALEC-LPŠ | DAN,URA | ||
37. | Košarka – dečki, deklice | ŠD OTROŠKA KOŠARKARSKA ŠOLA LJUBLJANA | ponedeljek, 14.30 – 15.30 sreda 14.30 – 15.30 |
38. | Judo – športni izzivi in šola padanja | ŠD MALA ŠOLA JUDA LJUBLJANA | torek, 14.00 – 16.00 petek, 14.00 – 16.00 |
39. | Nogomet-LPŠ | Srečko Ferlež Uroš Stanković Aleš Miklič | torek, 15..30 – 16.30 torek, 14.35 -15.25 četrtek. 14.35 – 15.25 |
40. | Šolski športni krožek 1 LPŠ | Jasna Race | tor. 13.10 – 14. 35 |
41. | Šolski športni krožek 2 LPŠ | Aleš Miklič | sre., pet., 13.45 – 14.30 |
42. | Spoznavajmo šport 3, 4, 5 LPŠ | Alenka Hrvatin | tor. 15.50 – 16. 35 |
43. | Spoznavajmo šport 1, 2 LPŠ | Alenka Hrvatin | sre. 15.50 – 16.35 |
(Visited 840 times, 1 visits today)