Skoči na glavno vsebino

Interesne dejavnosti

interesne

 

INTERESNE DEJAVNOSTI2023/2024
JEZIKOVNO-UMETNOSTNO PODROČJEIZVAJALECDAN, URA
1.Likovni krožek (6. – 9.r)Kristina Kompančet. 14.00 – 15.30
2.Literarni krožek-bralna značkaMaja Miklič
Premrl Polona
Kalan
sre., 13.50 – 14.35
tor., 13.00 – 13.45
3.Novinarski krožek
Video krožek in montaža filma
Alenka P.
Nežmah
Srečko Ferlež
sre. 15.30 – 16.15
4.Knjižničarski krožekAlenka Martinčič tor., 13.00 – 13.45
5.Vesela šolaPolona Kalanpet. 13.00 – 13.45
6.Šolski radioMaja Miklič
Premrl
čet., 13.50 – 14.35
7.UNESCOMaja Miklič
Premrl
čet., 13.50 – 14.35
Na 14 dni se menjata
8.Pevski zbor OPZ (1. – 5. r.)Judita Jereb
Pohlen
OPZ 1
OPZ 2
OPZ 3, 4
pon.12.10 – 12.55
tor. 12.10 – 12.55
sre. 12.10 – 13.45
9.Pevski zbor MPZ (6. – 9. r.)Jaka Hawlinapon. 13.00 – 13.45
sre. 13.00 – 13.45
10.Glasbeni krožek (1. – 3. r.)Jerneja Meglenpon. 7.30 – 8.15
11.Dramski krožek (1. – 3. r)Mateja
Magdalenič
tor. 14.35 – 15.25
12.Gledališki krožek (5. – 9. r.)Mojca Dremelj
Blažon
pon. 13.00 – 13.45
tor. 13.00 – 13.45
13.Angleško gledališčeUrša Batis
Savnik
čet. 7. 35 – 8. 20
14.Ustvarjanje filma (4. – 5. r.)Simona Lustek
Vrankar
pet., 7.40 – 8.25
15.Fotografski krožek (6. – 9.r.)Andrej MartinekPo dogovoru
16.Pravljični krožek (1. – 2. r.)Andreja
Cerkvenik
pon. 7.35 – 8.20
17.Nemščina (3. r.)Izabela Rakarsre. 12.05 – 12.55
18.FrancoščinaKarmen MellaPredvidoma
čet. 13.50 – 14.35
19.Sproščanje in ustvarjanje (3. – 5 .r)Kristina Kernsreda. 12.05 – 12.55
DRUŽBENO-EKON. PODROČJE
20.Šolski parlament (1. – 9. r.)Nika Ostan
Blanka Jerman
Po dogovoru
21.Zgodovinski krožek (6. – 9. r.)Sebastijan Abbadsreda, 13.00 – 13.45
NARAVOSLOVNO-MAT. PODROČJE
22.Naravoslovni krožek (4. – 5. r.)Bogdana Turksreda, 13.00 – 13.45
23.Igriva matematika (3. – 5. r.)Anja Kržiččet., 13.00 – 14.35/na
14 dni
24.Matematika in logika malo drugačeRebeka VelakPo dogovoru
25.Prva pomoč (2. r.)
Prva pomoč (3. – 9. r.)
Andreja Jevšnik
Srečko Ferlež
sreda, 15.25 – 16.15
sreda, 14.35 – 15.25
PROIZVODNO-TEHNIČNO PODROČJE
26.Prometni krožek (5. r.)Aleš Mikličtor., sre., 13.00 – 13.45
27.Spretni prstki (1. r.)Saša Kotniktor. 12.10 – 12.55
28.Šivanje (2. r.)Saša Kotniktor. 13.00 – 13.45
29.Kulinarični krožekAnja Kržiččet. 13.00 – 14.35/na
14 dni
ŠPORTNO PODROČJE
30.Ritmična telovadba (3. – 6. r.)Lilijana Arhtor., 16.35 – 17.20
začetna stopnja
tor. 17.15 – 18.05
nadaljevalna stopnja
31.Ples (3. r.)
Ples (4., 5. r.)
Srečko Ferlež
Matija Purkat
pon. 15.00 – 15.45
pet. 12.05 – 12.55
32.Plesne urice (1. – 2. r.)Petra Strelpon. 12.55 – 13.45
33.Lahkih nog naokrog (1. – 3. r.)Saša Kotnik,
Andreja
Cerkvenik, Urša
Batis Savnik
Po dogovoru (sobota)
34.Planinski krožek (4. – 6. r.)Aleš MikličPo dogovoru
35.Namizni tenisJanez Špančet. 13.00 – 13.45
36.BadmintonAna Dvoršakpon. 13.45 – 14.30
IZVAJALEC-LPŠDAN,URA
37.Košarka – dečki, dekliceŠD OTROŠKA
KOŠARKARSKA
ŠOLA
LJUBLJANA
ponedeljek,
14.30 – 15.30
sreda 14.30 – 15.30
38.Judo – športni izzivi in šola padanjaŠD MALA ŠOLA
JUDA
LJUBLJANA
torek, 14.00 – 16.00
petek, 14.00 – 16.00
39.Nogomet-LPŠSrečko Ferlež
Uroš Stanković
Aleš Miklič
torek, 15..30 – 16.30
torek, 14.35 -15.25
četrtek. 14.35 – 15.25
40.Šolski športni krožek 1 LPŠJasna Racetor. 13.10 – 14. 35
41.Šolski športni krožek 2 LPŠAleš Mikličsre., pet., 13.45 – 14.30
42.Spoznavajmo šport 3, 4, 5 LPŠAlenka Hrvatintor. 15.50 – 16. 35
43.Spoznavajmo šport 1, 2 LPŠAlenka Hrvatinsre. 15.50 – 16.35
(Visited 716 times, 1 visits today)
Dostopnost